Zpět do obchodu

Registrace

Spolupráce

Recenze

S Alčou mě propojil svět instagramu a jsem za to ráda. Velmi dobře se mi s ní spolupracuje. Jedním z našich nejprodávanějších designů je právě její návrh. Také mi vyhovuje styl naši komunikace, který jsme si nastavily. Někdy mám nějakou konkrétní představu, jak by měl design vypadat a Alča ji zhmotní, jindy zase je pro látku inspirací Alči již vytvořený návrh, který spolu doupravíme. Alča je mi i rádcem, pokud zrovna nevím jak něco graficky upravit, jak už v Shoptetu nebo v Photoshopu.

Eva (Lily is sailing)

Alču jsem si vybrala ke spolupráci na základě zajímavé tvorby, kterou jsem našla na jejím Instagram profilu @Naumartist. Jelikož jsem měla dosti specifické požadavky na ztvárnění postaviček míšeného původu, tak mi moc umělců nedokázalo splnit mé představy. Alča to však vzala pevně do svých rukou a ani ne za měsíc mi ztvárnila míšenou holčičku Bellu a chlapečka Chrise. Spolupráce s Alčou byla příjemná, rychlá a efektivní. Alča má skvělou představivost a nápady. Vše dotáhne do konce a splňuje požadavky zákazníka. Určitě ji všem vřele doporučuji!

Kristyna Bodjona (Máma z Afriky)

Slečnu Alenu sme oslovili na základe doporučenia na jednorazový charitatívny projekt a vznikla z toho dlhodobá spolupráca. Pri každej zákazke s ňou sa stretávame s pružnosťou, ochotou vyjsť v ústrety našim predstavám ale s profesionálnym nasmerovaním a dávkou vlastnej kreativity. Po skúsenostiach z minulosti s inými grafikmi a umelcami u nej okrem spomenutých skúseností oceňujeme presné dodržiavanie termínov zhotovených zakázok.

Norbert Peticky (e-shop www.emamataty.cz)

Alenu jsem si vybrala ke spolupráci na základě její práce, která mě oslovila svojí osobitostí. Zároveň jsem byla příjemně překvapená flexibilitou, ochotou a nadšením pro spolupráci, se kterým jsem se u Aleny hned na začátku naší komunikace setkala. Měla jsem o ilustracích jasnou představu a díky přístupu k práci  a energii, kterou Alena vyzařuje, jsme dosáhly krásné spolupráce, která stále pokračuje.

Jitka (blog www.hermaneknaceste.cz)

Alena Vobejdová ilustrovala moji knihu básniček pro děti Země s nebem. Jsem rád, že jsem ji potkal a mohl s ní spolupracovat. Alena dokázala citlivě reagovat na mnohé moje představy, které pak v ilustracích vyjadřovala osobitým způsobem. Vážím si toho, že pomohla na svět knížce, která působí díky své výtvarné stránce hravě a vlídně.

Pavel Pospíšil (autor knížky Země s nebem)

S Alčou nás dala dohromady moje knížka Když duše promlouvá. Vytvořila mi k ní perfektní obálku a podrobněji navrhla vzhled knihy tak, že přesně vyjadřuje energetické ladění, které jsem jako autor zamýšlela. Ve spolupráci s ní budu určitě moc ráda pokračovat, protože je velmi nápaditá a celkově jsme našly společnou řeč. Její ilustrace jsou povedené a nápady neotřelé. Vždy ke všemu přistupuje s úžasnou hravostí a kreativitou. Její práce je i jejím koníčkem, což je z ní patrné na první pohled. Do každé ilustrace dává kus sebe a promítá do ní svoji osobitost. Je také všestranně velmi flexibilní a pokud je nějaký časový pres, ochotně se přizpůsobí, aby zakázku včas dokončila. Práce s ní mě baví, protože mi ukazuje nové možnosti a úplně jiný pohled na věc. Určitě s ní budu spolupracovat i nadále, a to nejen na svých knížkách.

Ilona Šplíchalová (www.ilonasplichalova.cz)

Ceník 

Ceník jsem rozepsala podle jednotlivých služeb, které nabízím. Finální cena se odvíjí od poptávky a náročnosti prací, proto uvedené ceny jsou pouze orientační. Kalkulaci zakázek provádím na vyžádání individuálně, dle její komplexnosti. V případě zájmu o kalkulaci mě prosím kontaktujte s krátkým popisem Vaší představy a požadavků. Děkuji.

Základní přehled sazeb

Skicovné 500 Kč/kus
Sazba textu 350 Kč/hod
Grafika 400 Kč/hod
Černobílá ilustrace od 500 Kč/kus
Barevná ilustrace od 1 500 Kč/kus
Logo od 5 000 Kč/kus
Vzor od 2 000 Kč/kus
 
K práci požadované do 24 hodin je účtována přirážka 50 %.
Do objemu práce se započítává komunikace a samostatná grafická činnost. 
Uvedené ceny jsou včetně sazby DPH. Nejsem plátce DPH.
 
Spolupráce
 
Ve své práci kladu důraz na osobitost. Při poptávce práce se snažím najít nejlepší řešení, abych splnila veškeré Vaše požadavky. Mým cílem je najít společnou řeč a díky tomu vytvořit nejlepší možnou verzi Vašeho projektu. Do každého výtvoru vkládám něco ze sebe, což obohatí každý vzor, ilustraci nebo grafický návrh. Získáte tak jedinečný originál.
 
Ráda bych více projektů, které zahrnují ilustrace, tvorba loga, svatební oznámení a tvorba knížek.
Jestliže skica a následné úpravy nebudou vyhovovat vašim představám a společně vyhodnotíme, že tudy cesta nevede, budu si účtovat pouze skicovné. 
 
Po vyhotovení zakázky získáváte veškeré práva na užití motivu. Vyhrazuji si pouze práva na osobní prezentaci, a to zde na webu a sociálních sítích (Facebook, Instagram, Artstation, Behance). Pokud si nepřejete začlenění projektu do mé osobní prezentace, prosím o informaci předem.
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu