Zpět do obchodu

Registrace

Portfolio

Vzory
 
K tvorbě vzorů jsem se dostala díky spolupráci. Vždycky jsem o nich věděla a používala je ve své grafické práci, ale až díky spolupráci s Lily is sailing jsem měla šanci vytvořit vzory, které se tisknou na textilii. Ve své práci vycházím hlavě z přírody. Převážná většina vzorů je plná rostlin, lístečků a květů. Pro děti vytvářím vzory se zvířátky.
 
 
Ilustrace
 
V současné době tvořím nejvíce digitální ilustrace. Tvořím pomocí tabletu a stylusu, což velmi dobře simuluje kreslení na papír. Výhodou této práce je, že si mohu vyzkoušet různé techniky, hrát si se štětci a barvami a míchat umělecké techniky. Nebo si vytvořit něco úplně jiného. Díky nekonečným možnostem se mohu rozvíjet a posunovat úroveň mých ilustrací.
Výhodou digitální tvorby je i snadné usazení do publikací. Odpadá retušování skenovaných kreseb. Za to jsem u digitální kresby ráda, že to odpadá a mohu se soustředit na jiné věci.
 
 
Design textilu
 
Tato část patří trochu do mého snu. Ráda bych měla možnost vymýšlet potisky na trička a jakýkoliv textil. Udělat nějakou sérii, která bude dělat radost nejenom mně, ale i druhým lidem. Mezitím zkouším takovéto tvoření sama a moc mě to baví.

 
 
Logotypy
 
Ráda tvořím loga. Mnoho z nich jsem tvořila formou soutěže na portálu Logopro.cz. Byly to začátky a během toho jsem vysledovala, že mi nejvíce jdou loga, která jsou ručně kreslená, spojují handwrittingové fonty s nakresleným motivem. Nebojím se však ničeho a ráda překonávám svoje hranice.
 
 
Knihy a publikace
 
Díky nakladatelství Pointa.cz mám možnost tvořit knížky. Nejraději pracuji jako grafik, sazeč a ilustrátor v jednom. Usnadňuje to celkovou spolupráci. Na této práci mě baví, že člověk následně drží v ruce produkt, na kterým se podílel. Miluji také vůni nových knížek a ráda čtu. 

V současné době jsem měla šanci pracovat na knížkách, které obsahují dětské básničky pro děti. K nim jsem dělala ilustrace. 
 
Zpět do obchodu