Zpět do obchodu

Registrace

Portfolio

Vítejte v mém ilustrovaném světě!

10

Ilustrace
V současné době tvořím nejvíce digitální ilustrace. Tvořím pomocí tabletu a stylusu, což velmi dobře simuluje kreslení na papír. Výhodou této práce je, že si mohu vyzkoušet různé techniky, hrát si se štětci a barvami a míchat umělecké techniky. Nebo si vytvořit něco úplně jiného. Díky nekonečným možnostem se mohu rozvíjet a posunovat úroveň mých ilustrací.
Výhodou digitální tvorby je i snadné usazení do publikací. Odpadá retušování skenovaných kreseb. Za to jsem u digitální kresby ráda, že to odpadá a mohu se soustředit na jiné věci.
 Vzory pro soukromé účely
Vzory pro soukromé účely využívám pro tisk textilu, ze kterého vytvářím vlastní produkty nebo věci pro sebe a své přátele. Mám ráda, když se výsledný motiv přenese na textilii a ilustrovaným vzorům tak pokračuje život dál.
Vzory pro Lily is sailing
Před rokem mě Evča z Lily is sailing oslovila, zda bych pro ní vytvořila nějaké vzory. Jsem moc šťastná, že spolupráce stále trvá a společně vymýšlíme vzory tak, aby se hodily na produkty, které vyrábí. Některé vzory vzešly z podnětů Evy, jiné si vybrala z mých již vytvořených vzorů.
Látkové panely pro Tufka.cz
V létě 2020 jsem vytvářela dva látkové panely pro Tufka.cz. Tyto panely jsou ve velkém rozměru a ve vysokém rozlišení tak, aby výsledná textilie byla vysoké kvality. Byla to pro mě nová výzva, aby byl prostor panelu co nejvíce zaplněn. Z výsledku mám ohromnou radost.
Logotypy
Některá z uvedených logotypů jsem vytvářela již před nějakou dobou pro portál logopro.cz. V roce 2020 jsem měla možnost vytvořit logo pro e-shop Ema má táty a také pro e-shop a kamennou prodejnu Stylebaby.cz.
Knihy a publikace
 Díky nakladatelství Pointa.cz mám možnost tvořit knížky. Nejraději pracuji jako grafik, sazeč a ilustrátor v jednom. Usnadňuje to celkovou spolupráci. Na této práci mě baví, že člověk následně drží v ruce produkt, na kterým se podílel. Miluji také vůni nových knížek a ráda čtu. 

V současné době jsem měla šanci pracovat na knížkách, které obsahují dětské básničky pro děti. K nim jsem dělala ilustrace. 
Zpět do obchodu