Zpět do obchodu

Registrace

A je to venku!

Konečně jsem se odhodlala něco vypustit ven.
Člověk se někdy pere sám se sebou a hledá si cestičky ke svým snům. Rozhoduje se a mění směr. Stále dokola. Někdy nás povalí strach, který překonáme jen s obrovskou odvahou. Sebrat odvahu, najít ji sám v sobě, je celkem náročné. Ale víra nás posouvá dál. Víra, že všechno bude tak, jak má.

Již dlouho sním o tom, že budu vytvářet produkty, které budou druhým vytvářet úsměv na tváři. Takové pozitivní talismany, které si každý může s sebou vzít kamkoliv. Měla jsem již několik pokusů, které mi trošičku zhoršily odhodlání vrhnout se do toho znovu. Nabídly mi ovšem náhled, jak věci dělat trochu jinak.

IMG_0058 kopie

V minulosti jsem vytvořila produkty, které jen těžko hledaly svůj domov. Možná to byla chyba marketingu nebo jsem se snažila protlačit něco ve špatný čas. Ale vše se dělo tak, jak má, a přineslo vývoj směrem kupředu.

Vymyslela jsem tedy, jak vytvářet produkty, aby každý kus našel svůj domov. A to i díky ekologii a šetrnosti k životnímu prostředí, o které se zajímám. Není to ovšem zadarmo. Nejsem velká výrobna, která by mohla produkovat velké množství. A ani s tím nepočítám, protože moje tvorba je originální a daná pro určitou část publika.

Výroba na zakázku je v dnešní době možná díky digitálním technologiím, které umožňují výrobu od jednoho kusu. Svou kvalitou pomalu dohánějí konvenční způsoby tisku. Sice je čeká ještě nějaká cesta, než se kvalitou dostanou na stejnou příčku, ale nabízejí cestu pro lidi, kteří sní a snaží si plnit své sny. 
Jako jsem já!

kopie

Některé produkty nelze zcela vyrábět kus po kusu. Není to možné u každého produktu, ale snažím se najít takové cesty. A tak budu ráda, když mi budete držet palce! A podpoříte koupí produkty, které pro mě hodně znamenají.

Moc děkuji všem přátelům za podporu.
Děkuji za každou objednávku.

S láskou, Naumartist

Zpět do obchodu